VITAJTEREFERENCIEE-SHOPKONTAKTSPOJOVACÍ MATERIÁL
NEREZ - NEREZOVÁ OCEĽ - ANTIKOR - VŠESTRANNÝ MATERIÁL PRE VÝROBU
Nové trendy v dizajne vyzývajú k použitiu kvalitných, odolných a atraktívnych materiálov. Ideálny materiál pre módne, architektonické vnímanie urbanizmu zajtrajška si vyžaduje vizuálnu atraktivitu v spojení s dôležitými technickými vlastnosťami - mechanická odolnosť, tvarová stálosť, odolnosťou voči poveternostným podmienkam, farebná neutralita s stálosť, dobrá opracovateľnosť, primeraná cena. Nerezová oceľ má všetky tieto vlastnosti a je predurčená byť jedným z najobľúbenejších materálov dizajnérov a architektov.
Nerezová oceľ nachádza široké uplatnenie v dizajne interiéru aj exteriéru, ako konštrukčný materiál pre schodiská, brány, ploty, mreže, zábradlia, záhradné doplnky, ale aj pre luxusný nábytok, interiérové a exteriérové osvetlenie, zárubne, dvere, kľučky, madlá. Osobytý charakter interéru dodávajú lankové systémy, zaujímavo riešené ukotvenia konštrukčných prvkov, vodiacich systémov.
Jednou z najzaujímavejších vizuálnych vlastností nerezovej ocele rôznorodosť povrchových úprav a ich optických vlastností - hrubo opracované nerezové ocele, brúsené, leštené a vysoko leštené povrchy, kombinované úpravy do vzorov.